Logar Kanal Lavabo Petek Temizleme Açma

KANAL AÇMA

Kanalizasyon arızalarını tespit ediyoruz en uygun yöntemlerle onarımını sağlıyoruz. Logar Temizleme ve Periyodik Logar Bakımlarını yapıyoruz. Tuvalet Taşması, Tuvalet Geri Tepmesi ve Logar Taşmalarına çözüm Buluyoruz.

Kanalizasyon gideri bağlama, Kanalizasyon arızalarını tespit etme, Atık Su Tesisatı Yenileme ve Değiştirme gibi geniş kapsamlı kanal açma ve arıza giderme hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ankara genelinde çalışmalar yapıyoruz. Modern Cihaz ve aletlerimiz, iş makinelerimiz ve tecrübeli ustalarımız ve kadromuz ile Ankara geneli hizmet veriyoruz.

TIKALI LAVABO AÇMA

Lavabo açma konusunda herhangi bir çekinceniz olmasın. Çünkü biz sizlerleyiz. Firma olarak yıllardır süre gelen çalışmalarımızla artık bu soruna kesin olarak formuller bulmuş durumdayız. Sizleri endişeye sokan yöntemlerden uzak, kesin çözümü sizlere getirmekteyiz. Peki sizleri endişelendiren durumlar neler ve biz bu durumları nasıl ortadan kaldırıyoruz.

Sizlerin mekanına cihazlarımızı ve uzman kadromuzu tam teçhizatlı olarak gönderiyoruz. Uzman kadromuz sizlere ulaştıktan sonra işlemlerine başlıyor. Görüntüleme cihazlarımız sayesinde tıkanıklığa sebep olan bölgelere gönderiliyor ve bilgi toplanma başlıyor. Bilgi toplama işlemi sırasında tesisat en ince ayrıntısına kadar inceleniyor. Elde edilen görüntüler bilgisayar ortamında incelenerek tıkanıklığa sebep olan cisim veya maddeler belirleniyor. Ve tıkanıklığa neden olan şeye göre işlemler belirleniyor. Tıkanıklığa sebep olan cisim basit bir şekilde çıkarılabilirse, kolaylıkla yardımcı aparatlar ile bu sorun gideriliyor. Eğer sorun bir daha büyük ise özel kimyasal uygulamalarımız ya da parçalama aparatlarımız devreye girerek oradaki tıkanıklık gideriliyor. Bu şekilde herhangi bir problem olmadan tıkanıklık problemi hallediliyor.

PETEK TEMIZLIĞI

Petek temizleme işlemleri, profesyonel firmaların kontrolünde gerçekleşen bir bakım çalışmasından ibarettir. Su tesisatı firmaları petek temizliği işlerinizde çok önemli bir rol oynamakta ve sektörün birçok ihtiyacına cevap verebilecek seviyededir. Bu sebeple petek temizliği ya da kombi tesisatı temizliği yaptıracağınızda bu işi yapmaya çalışan kombi bakım firmalarından daha çok tesisat firmalarını tercih etmeniz gerekecektir.

Kombi bağlantılarından sonra ısıtma sistemini ilgilendiren tesisat, boru ve bağlantı elemanlarında uzmanlık gerektiren bölüm tesisat ustalarını ilgilendirmektedir. Isınmada yaşadığınız sorunlar petek temizleme işlemleriyle çözülmediğinde sorunun ana kaynağına inilmesi gerekir. Bu konuda bilgi birikimi olmayan firmaların, bu tarz işlere soyunmaları sektörün büyümesinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.